25 novembra 2008

Scrapmania Xmas Collab

O nejaký ten deň (18.1.) oslávi Scrapmania prvý rok..Myslím, že Hawra a ani Lara zo začiatku netušili, že z ich prvoplánového forumového „projektu“ sa vykľuje taká bomba ;-). Skvelé fórum so skvelými „obyvateľmi – príjemné „útočisko“ pre dni všedné, ale aj tie výnimočné...to je Scrapmania dnes. Stretla sa tam pestrá „banda“, ktorá sa každým dňom rozrastá (aj o členov úúúplne najmenších ;-) a vďaka vzájomnej pomoci sa rodia skvelí noví a talentovaní scraperi a dokonca aj dizajnéri. Som veľmi rada, že tam „patrím“ tiež.

In coule of days (on January 18th, 2009) Scrapmania is going to celebrate its first year. I think neither Hawra nor Lara have thought that their fist planned forum „project“ to be is going to be taken into such a fancy ;-). An excellent forum with marvellous „residents“ – a nice „place“ not only for the ordinary days but for the extraordinary ones too… this is Scrapmania today. A mixed „band“ of various members, which is getting bigger each day (even of the really little ones ;-) ) has met there and thanks to the great mutual help brand new excellent and talented scrappers and even the designers are being born. I am really glad I belong there too.

A keďže sú Vianoce už za dverami, tak sme sa pri tejto príležitosti rozhodli pre Vás vytvoriť skvelý vianočný kit „Scrap-Xmas-mania collab“. Zapojil sa každý, komu to čas čo len trošku dovolil. Odhodlali sa nováčikovia a čas si našli aj „naši“ predávajúci dizajnéri a prispeli tak svojou troškou k tejto nádhere! Takže rozhodne sa máte na čo tešiť! Stačí keď si pozriete tento náhľad a som presvedčená, že sa už nebudete vedieť dočkať, až si tento darček „rozbalíte“ celý a pustíte sa do scrapovania ;-).

Because the Christmas time is coming soon we have decided to create an amazing Christmas kit „Scrap-Xmas-mania collab“ for you. Everyone who had a bit of time has participated. The new designers found the courage, „our“ selling designers found a bit of time and they have all worked together on this beauty! So you all should look forvard to it! Just look at this preview and I can bet that you would not like to wait till you will be able to „unwrap“ this gift and start scrapping ;-).

Tak už Vás nebudem dlhšie zdržiavať..snáď len krátke „pravidlá“, a síce: začína sa na Hawrinom blogu, kde si stiahnete jej časť collabu. Pod jej náhľadom (preview) nájdete link na ďalšiu časť, t.j. blog ďalšej zúčastnenej dizajnérky...u nej bude link na ďalšiu časť...atď. A aby ste si boli istí, že ste si stiahli všetky časti, od poslednej dizajnérky sa vrátite opäť na Hawrin blog ;-). Ešte snáď len – každý milý komentár nám urobí veľkú radosť – bude to ocenenie za našu snahu a budeme vedieť, že naša práca urobila radosť ;-). Ďakujeme! A teraz už

So I am not going to waste any more of your time.. just some more little „rules“: the download starts on Hawra's blog where you can get her part of this collab. Beneath her preview you will find a link to another part of the collab, by this I mean you will find there a link to a blog of other our designer where you can get the second part.. and on her/his blog there will be another link.. etc. And to be sure you have downloaded all the parts of the collab, you will get back to Hawra's blog at the end again ;-). Just one more thing – every little comment from you will make us extremely happy – to know that our work and ambition made someone happy ;-). Thanks! And now just

HAPPY SCRAPPING!

Tu je moja časť collabu

Here is my part of the collab

elements

Pre získanie ďalšej časti – klik SEM

To get another part of this collab – click HERE

A na záver ešte „krátke“ titulky všetkých zúčastnených a ukážka skvelých LO-čiek, ktoré sú vytvorené z nášho spoločného kitu ;-)

And at the end a „little“ subtitles of all the participated designers and the LO previews scrapped of our collab ;-)

Lara aka Lara’s Digi World, Hawra, Palvinka, XenaKM, Kattom, Pavlita, Klapinka, Jenny sky, Zuska aka Julova, Erika aka E.T. Design, Malina Design, Design by Tina, Mag, Evercila Design, ZuzanaR, Janett

credit:

everything is from our amazing Scrap - Xmas - Mania collab kit

:-)

Bohužiaľ, naša hlavná spoluautorka projektu "Scrap-Xmas-mania collab" Lara aka Lara's digi world je dlhodobo indisponovaná, ale z toho najkrajšieho dôvodu - čaká totiž svoje prvé bábätko ;-). Všetci sa jej touto cestou chceme poďakovať za úžasný nápad a pomoc pri realizácii celého projektu. Jej freebie bude pridané dodatočne a máte sa skutočne na čo tešiť :-).

Unfortunately, the main co-author of the project "Scrap-Xmas-mania collab" Lara aka Lara's digi world is long-termly "out of order". However, the reason is as nice as possible, because she´s expecting her first child ;-). All of us would like to thank her for this idea and help with this project. Her freebie will be added later, but it is going to be worth waiting a little bit.

32 komentárov:

Evercila povedal(a)...

kraaasne!!! Dakujem!!!

*Zuska* povedal(a)...

Janett - SKVELE! A este raz poklona odo mna :-p...pri styroch detvakoch+prve freebie = UZASNA PRACA! :) Sikulka...DAKUJEM!

XenaKM povedal(a)...

Janett ďakujem za čas ktorý si venovala tejto super prácičke, anjel ma dostal!

Tina povedal(a)...

Janett, nadhera! diky moc!

zuzanar povedal(a)...

Janett aj ja sa pripajam ku chvaliacim komentom. Supeer kit a dakujem!!

jenny povedal(a)...

Ďakujem krásne Janett, super časť collabu!!

Anonymný povedal(a)...

Thanks a lot for sharing

Malina povedal(a)...

Vdaka za ucast na collabe...je to perfektne...

PAVLITA povedal(a)...

Janett, super pracicka...sikulka dalsia!!!!!!!!!!! diky diky... :-))))))))

hawra povedal(a)...

Janett, dakujem za skvelu spolupracu a krasne vianocne freebko.

Heike povedal(a)...

Thank you for this wonderful kit!

Mag povedal(a)...

Janett,
skvele...dakujem!

Erika T. povedal(a)...

vynikajuca pracicka!!!!!velmi dakujem!!!!

kattom povedal(a)...

krasna praca, sikulka!

jane-karta povedal(a)...

Janett, fantastická práca, úžasný kostolík...to som inde nenašla, teším sa na scrapovanie. ĎAKUJEM.

Karen povedal(a)...

Thank you so much for this amazing kit. I adore your Rudolph. I would also love to thank those three girls before you this way. I could not comment on their blogs, because I do not have a google account and 4shared won't let me comment no matter how often I log in. :( So thanks to everybody for sharing their lovely work!

Elaine povedal(a)...

Thanks! I love the santa & reindeer elements.

Palvinka povedal(a)...

Janett sestrička moja si úžasná - krásne si to urobila, super, super, super :-))) - a ďakujem.

Sharon aka Scrapcat4914 povedal(a)...

TY so very much!!!!!!!!!!!!

karent povedal(a)...

Thank you for part of the collab!

Anonymný povedal(a)...

Thank you! Your blog post will be advertised on the DigiFree Digital Scrapbooking Freebie search engine today (look for timestamp: 28 Nov [LA 03:41am, NY 06:41am, UK 11:41am, OZ 10:41pm] ).

RoseAddict povedal(a)...

Thank you for your part of this fabulous kit!

Anonymný povedal(a)...

Thank you very much for sharing your gorgeous part to this awesome collaboration.
I love the elements in your kit, especially the angels and the church!

Kimberly povedal(a)...

Thanks for sharing!

Pam povedal(a)...

Super kit! Love your elements! This is such a wonderful collaboration! You ladies are amazing!

Catherine povedal(a)...

Thank you!

JanaO povedal(a)...

skvela praca Janett, Dakujem!!!

Camilla ...or ecam :-) povedal(a)...

Thank you so much for this awesome kit and your generosity in sharing it! Much appreciated :)

Anonymný povedal(a)...

Dakujem za krasnu cast, bude sa s tym vyborne pracovat :-)
MirkaK

Anonymný povedal(a)...

This is so lovely! Thank you!

Anonymný povedal(a)...

Thank you! Your blog post will be advertised on the DigiFree Digital Scrapbooking Freebie search engine today (look for timestamp: 10 Jan [LA 09:00pm] - 11 Jan [NY 12:00am, UK 05:00am, OZ 04:00pm] ).

Brenda povedal(a)...

Thank you :-D